Değerli Öğrencilerimiz, Sevgili Evlatlarımız!

Yükseköğreniminizin 2021-2022 ders yılını sağlıkla tamamladınız. 2022-2023 ders yılında da başarılarınızın devamını dileriz.

2022-2023 ders yılında Vakfımız yeni burs başvurusu alamayacaktır. Fakülte veya Yüksekokullarda öğrenimine devam eden mevcut bursiyerlerimizin bursları (Kasım 2022 – Haziran 2023), bir aksaklık olmazsa, ödenmeye devam edilecektir.

1) Burslu öğrencilerimizin sınıf geçme durumlarını bildiren Islak imzalı veya doğrulama barkodlu "Sınıf Geçme Belgesini" ya da "Transkriptini"; Vakıf Merkezinin; “Abidinpaşa Merkez Camii Vakfı Başkanlığı, Abidinpaşa Mahallesi, Tıp Fakültesi Cad., Kuşdili Sok. No: 4, Mamak/ANKARA” adresine ya bizzat getirerek veya PTT / Kargo yoluyla aşağıda belirtilen tarihe kadar ulaştırması gerekmektedir

2) Eposta, Faks veya WhatsApp üzerinden belge gönderilmesi durumunda bunlar işleme konulmayacaktır.

3) Bildirimin SON GÜNÜ 10 EKİM 2022 Pazartesi günü saat 17:00’dır.

4) Bu tarihten sonra veya bu tarihe kadar belgesi göndermemiş veya bizzat teslim etmemiş olan öğrencilerimiz 2022 – 2023 Eğitim-Öğretim Yılında burs hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

5) Sizlere duyurularımız, toplu kısa mesaj (SMS) gönderimi ile veya WhatsApp uygulaması üzerinden Toplu Mesaj İletimi şeklinde yapılmaktadır. Genel maksatlı duyurularımızı ayrıca web sayfamızdan da yapmaktayız. Haberleşme kanalı olarak kullanılacak bu platformlar sizler tarafından da bilinmeli ve takip edilmelidir.

6) Bursla ilgili konular hakkında Kısa Mesaj (SMS) veya Whatsapp uygulaması üzerinden gönderilen bireysel sorular cevaplandırılamamaktadır. 

Durum, bilgilerinize sunulur, isteklere özen göstermenizi bekler, sağlık ve afiyetler dileriz. 25.08.2022

 

Prof. Dr. Ali ŞAFAK

Mütevelli Heyeti Adına

Vakıf Başkanı